All for Joomla All for Webmasters

tel. 52 511 07 94, 794 329 983

Cart0
Suma:0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!

Realizacje z wykorzystaniem mebli kuchennych

Chcąc sprostać wymaganiom jak największej liczby Klientów, świadczymy kompleksowe usługi. Na samym początku dokonujemy szczegółowych pomiarów pomieszczenia. Następnie nanosimy wszystkie informacje do specjalnego programu komputerowego i wykonujemy profesjonalny projekt 3D. Pozwala to na zniwelowanie ewentualnych poprawek jeszcze przed etapem produkcji.

Oprócz tworzenia wyposażenia, oferujemy transport oraz montaż zakupionych mebli kuchennych i sprzętu AGD.

Jesteśmy zespołem złożonym z profesjonalnych, certyfikowanych projektantów, którzy z przyjemnością udzielą specjalistycznych porad w zakresie:

  • aranżacji pomieszczenia, zwracając przy tym szczególną uwagę na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni,
  • urządzania "trudnych” wnętrz charakteryzujących się niewielką powierzchnią do zagospodarowania, pomieszczeń z dużą liczbą drzwi i okien, czy przestrzeni ze skosami na poddaszach,
  • doboru wszelkich materiałów oraz akcesoriów wnętrzarskich, dopasowanych do proponowanych przez nas mebli kuchennych,
  • wyboru odpowiedniego sprzętu AGD (w ofercie posiadamy produkty pochodzące od najlepszych, renomowanych marek, mamy pełny dostęp zarówno do sprzętów rynkowych jak i tych przeznaczonych na wyłączność studiów kuchennych),
  • pielęgnacji mebli kuchennych i sprzętu AGD,
  • najnowszych trendów i rozwiązań w urządzaniu pomieszczeń.

Jesteśmy elastyczni, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy się do potrzeb i budżetu Klienta. Wykonujemy meble kuchenne we wszystkich możliwych technologiach. Pozwala to zrealizować zamówienie zarówno dla Klienta z mniej zasobnym portfelem, jak również spełnić oczekiwania Klienta "premium".

Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne kredyty ratalne na cały asortyment. Posiadamy bogate zaplecze, które pozwala nam urządzić dom w sposób kompletny. Tworząc meble kuchenne za każdym razem zwracamy uwagę na charakter całego domu czy mieszkania. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w pomieszczeniach otwartych.

Pomagamy dopasować pozostałe meble, dekoracje, dywany, tapety, farby a nawet zasłony.

Jesteśmy partnerem sieci studiów kuchennych "Max Kuchnie". Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że jesteśmy solidną firmą, która sprosta ich oczekiwaniom. Współpracujemy z wiodącymi producentami, m.in.: z Fabryką Mebli "Stolkar", Fabrykami Mebli "Forte", "Galerią Kamieni", "BLUM”.

Posiadamy profesjonalne studia, w których Klienci mogą zobaczyć większość polecanych przez nas rozwiązań. Mamy rozbudowane wzorniki frontów, blatów, uchwytów i innych akcesoriów.

Ściśle współpracujemy z ekipami budowlano-remontowymi. Za każdym razem szczegółowo przedstawiamy na projekcie jak rozmieścić odpływy, gniazda elektryczne, a także wskazujemy, gdzie położyć płytki. Dzięki temu, efekt końcowy naszych działań jest dokładnie taki, jaki przedstawiliśmy we wstępnej wizualizacji. Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową. Pomagamy, również w przypadkach reklamacji pogwarancyjnych.

Pragnąc przekazywać Klientom wyłącznie najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania, przez cały czas kładziemy duży nacisk na szkolenia kadry, tak aby była ona na bieżąco z nowymi technologiami i trendami.

Zachęcamy serdecznie do przejrzenia całej galerii przedstawiającej przykładowe realizacje naszej bydgoskiej firmy.

Nasze studia

Media o Nas

Gazeta Pomorska dodatek TV 26 05 2017.PDF page 001

ATT00323

Inne artykuły

akcja charytatywna

http://trzemeszno24.info/nowy-salon-meblowy-otwarty/

http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=23603&r=1

http://www.biznesmeblowy.pl/rynek_mebli/111/otwarcie_salonu_arpol_meble_fotorelacja,5760.html

 

Galeria z otwarcia

Karta dużej rodziny

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 7,6 tys. miejsc zgłoszonych przez ponad 800 firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci:

  •     w wieku do ukończenia 18 roku życia,
  •     w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej,
  •     bez ograniczeń wiekowych, w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

Spersonalizowana Karta wydawana jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny wielodzietnej spełniającej ww. warunki. Rodzice, przez których rozumie się także rodziców zastępczych lub osoby prowadzące rodzinny dom dziecka, mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki w szkole lub szkole wyższej, maksymalnie do osiągnięcia 25 roku życia. Osoby posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności otrzymują Kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

Karta przyznawana jest dzieciom umieszczonym w rodzinnej pieczy zastępczej (formami rodzinnej pieczy zastępczej są: rodzina zastępcza spokrewniona, niezawodowa, zawodowa, w tym zawodowa pełniąca funkcję pogotowia rodzinnego i zawodowa specjalistyczna oraz rodzinny dom dziecka)  na czas umieszczenia w danej rodzinie zastępczej lub rodzinnym domu dziecka.

Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek w gminie odpowiadającej miejscu zamieszkania.

Wniosek w imieniu rodziny, może złożyć każdy pełnoletni jej członek.

Karta oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień. Jej posiadacze mogą korzystać z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Dzięki Karcie osoby z rodzin wielodzietnych mogą korzystać m.in. z ustawowych zniżek na przejazdy kolejowe – rodzice lub małżonkowie rodziców 37 proc. na bilety jednorazowe oraz 49 proc. na miesięczne; zniżek w opłatach paszportowych – 75 proc. w przypadku dzieci i 50 proc. w przypadku rodziców i małżonków rodziców oraz darmowych wstępów do parków narodowych.

Zniżki mogą oferować nie tylko instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni. Przystępując do programu zyskują prawo do posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

 

Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej: https://rodzina.gov.pl/

Galeria

Nasze salony

Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 94A
tel 730-797-070

Godz. otwarcia:
pon-pt: 9-18
sobota: 10-15
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Żnin
ul. Klemensa Janickiego 6a
tel 52-511-07-94, 794 329 983

Godz. otwarcia:
pon: 9-17     wt: 9-18
śr-pt: 9-17   sobota: 9-13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

buttom


Inowrocław
ul. Miechowicka 5
tel/fax 52-353-08-40

Godz. otwarcia:
pon-pt: 10-18
sobota: 10-14

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

buttom

 

Mogilno
ul. Dworcowa 17
tel 61-307-11-33, 570 606 506

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Jesteśmy firmą, która od 1998 roku istnieje na rynku. Obecnie posiadamy trzy sklepy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego a sklep internetowy jest ich doskonałym uzupełnieniem. Zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym. Naszą specjalizacją są nie tylko meble ale również artykuły wyposażenia wnętrz: dekoracje, oświetlenie, pościele itp.

Długa historia i bogate doświadczenie pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z uznanymi markami na rynku meblarskim co daje pewność, że produkty oferowane przez nas są najwyższej jakości. Właśnie solidne produkty  i profesjonalna obsługa jest podstawą zaufania jakim darzą nas tysiące klientów.


Udanych zakupów życzy:
zespół Arpolu

Płatności

Wybór tej formy płatności umożliwia zapłatę za zamówione rzeczy w chwili doręczenia przez kuriera. Kwota pobrania jest zawsze zgodna z kwotą podaną w wiadomości wysłanej do Klienta po złożeniu zamówienia. Przy wyborze tej formy płatności, do sumy zamówienia doliczana jest opłata w wysokości od 10 do 30 zł (kwota ta uzależniona jest od wartości zamówienia). Opcja ta jest możliwa tylko przy wpłaceniu 30% zaliczki.

Przelew bankowy
Płatność przelewem na konto bankowe to wygodny sposób zapłaty za zamówienie. Przelewu można dokonać z każdego banku lub na poczcie. W tytule przelewu należy wpisać numer swojego zamówienia. W momencie odnotowania wpłaty na naszym koncie zamówienie zostanie przekazane do realizacji.


Dane do przelewu:
Credit Agricole,  numer rachunku: 30 1940 1076 3009 8473 0000 0000
Arpol s.c. A. Wolentarski J. Piekarz
ul. Chołoniewskiego 35/5
85-127 Bydgoszcz

Jako tytuł wpłaty proszę podać: zakup w sklepie internetowym oraz numer zamówienia

Strona 1 z 2