All for Joomla All for Webmasters

tel. 52 511 07 94, 794 329 983

Cart0
Suma:0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!

Koszty i czas dostawy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał środa, 05 marzec 2014 19:08;
Dział: Uncategorised;

Koszt wysyłki produktu podawany jest na jego stronie oraz podczas składania zamówienia. Zależy on od wagi i wybranej formy płatności. W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu, system oblicza koszt wysyłki na podstawie łącznej wagi wszystkich produktów.

tabela

Czas dostawy

Towar wysyłamy firmą kurierską zapewniającą dostarczenie przesyłek z reguły następnego dnia. Na czas dostarczenia przesyłki składa się czas potrzebny na realizację zamówienia (mówi o tym informacja "wysyłka" przy każdym produkcie) oraz czas potrzebny kurierowi na dostawę. Podane przy każdym produkcie terminy wysyłki dni roboczych i oznaczają najpóźniejszy możliwy termin realizacji zamówienia.

czas dostarczenia przesyłki = "wysyłka" + czas dostawy

Realizacja zamówienia

Każdorazowo termin realizacji jest ustalany z Biurem Obsługi Klienta z reguły wynosi 2-5 dni roboczych ale może ulec wydłużeniu w przypadku mebli na zamówienie.

Sprawdź swoją przesyłkę

Z chwilą wysłania przesyłki otrzymają Państwo od nas wiadomość o zrealizowaniu zamówienia, informację którym kurierem przesyłka została wysłana oraz numer listu przewozowego. Za pomocą tego numeru na stronie internetowej firmy kurierskiej można dowiedzieć się co aktualnie dzieje się z przesyłką.
Kurier zapewnia wniesienie towarów o wadze do trzydziestu jeden i pół kilograma. W przypadku cięższych przesyłek pomoc przy ich przeniesieniu zależy od dobrej woli i możliwości kuriera.

Więcej w tej kategorii: « Płatności Regulamin »
Zaloguj się, by skomentować